Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Дорожні елементи

Купуйте дорожні елементи ТМ Авеню з доставкою по Україні на сайті компанії Sirius Stroy

Раді вітати вас в категорії «дорожні елементи» де представлені такі категорії товарів:

Дорожні елементи

Вся продукція нашої компанії відрізняється привабливою ціною і в той же час високою якістю. Завдяки міцній конструкції і функціональності вони довговічні, зручні у використанні і стійкі до погодних умов. Ми завжди допомагаємо правильно вибрати елементи паркувального обладнання та дорожні пристрої.

Антіпарковочна півсфера

Причина, по якій антіпарковочні напівсфери так популярні, — це, безумовно, безліч їх застосувань. Ви можете без побоювань використовувати їх, якщо вам потрібно заблокувати вхід і обмежити паркову зону, але не тільки. Бетонні антіпарковочні півсфери також можуть відокремлювати шляхи сполучення для пішоходів і велосипедистів від вулиць і доріг, а також відокремлювати зони руху автомобілів від зелених зон, дитячих майданчиків або майданчиків для маневрування.

Борт дорожній

Основна мета захисних огороджень — забезпечення безпеки дорожнього руху. Вони використовуються в місцях, де виїзд транспортного засобу за край дороги або перетин розділової смуги серйозно загрожує безпеці учасників дорожнього руху. Борти дорожні використовуються на віадуках і насипах, де поруч з дорогою знаходяться об'єкти і постійні перешкоди (стовпи, будівлі і т. д.), Зіткнення з якими може бути особливо небезпечним.

Правильно спроектований, сконструйований і встановлений бар'єр безпеки дорожнього руху повинен:

  • не допускати виїзду транспортного засобу за край дороги або через розділову смугу на поперечну дорогу для зустрічного напрямку руху;
  • якомога чіткіше позначити зовнішній край.

Паркувальна решітка

Цікаве рішення для людей, хто бажає зберегти озеленення території. Даний елемент дозволяє ставити машину на зелену зону не травмуючи траву.

Тактильна плитка

Плитка з поздовжніми виступами — це елемент, що підтримує пересування сліпих в громадських місцях. Елемент допомагає безпечно долати перешкоди.

Виріб дуже стійкий до стирання і вологи. Також він стійкий до морозів і дорожньої солі. Жовта колірна гамма була використана в зв'язку з тим, що це найбільш впізнаваний для сліпих колір.

Найчастіше використовують дорожню розмітку за допомогою тактильної плитки:

  • залізничні платформи;
  • станції метро;
  • пішохідні переходи;
  • автобусні та трамвайні зупинки.

У каталозі сайту представлена плитка з двома видами поверхні:

  • Точкові виступи: плита має попереджувальний мета (наприклад: вона закріплена перед небезпечним місцем: пішохідним переходом, спуском на платформу, сходами, ліфтом).
  • Поздовжні виступи: пластина діє як напрямна (наприклад: кріпляться вздовж проходу).

Бетонні дорожні елементи

Купуйте дорожні елементи в Одесі на сайті Sirius Stroy — інвестиція на довгі роки

Продукція, що входить в наш асортимент, відрізняється високою стійкістю до механічних пошкоджень і складних погодних умов. Завдяки цьому дорожні елементи будуть виконувати свою функцію довгі роки, без необхідності їх ремонту або заміни. Також варто додати, що деякі товари можна використовувати як зовні, так і всередині будівель, наприклад, в підземних гаражах. Завдяки своїй міцності вони є вкладенням на довгі роки, що забезпечує порядок і безпеку для учасників дорожнього руху і відвідувачів парковок.

Дорожні елементи ціна на які посильні для кожного — доставимо за вказаною адресою

Одна з багатьох причин, за якими наш сайт так охоче відвідують багато людей, полягає в тому, що у нас дуже широкий асортимент. Завдяки чітким категоріям, багатому асортименту і привабливим цінами ви можете замовити необхідні товари, не виходячи з дому. Всього в кілька кліків наші клієнти можуть отримати міцні дорожні елементи, які будуть доставлені в вказане вами місце. Запрошуємо ознайомитися з повним асортиментом.

Вгору