Компанія «Сіріус Строй» - спеціалізується на блогоустрої різноманітних територій: тротуарів, автомобільних доріг, парків, терас, приватних подвір’їв тощо. Великий асортимент продукції та логістичні потужності дають змогу співпрацювати з різними категоріями клієнтів і виконувати завдання будь-якої складності.

Наша компанія є офіційним дилером південного регіону України від ПСГ «Ковальська», що займається виготовленням тротуарної плитки й елементів декору та ландшафтного дизайну ТМ «Avenue».

ТМ «Avenue» - сучасні технології виробництва та обробки що дозволяють відтворювати в бетонній бруківці неповторну фактуру природного каменю, благородний відблиск вкраплення мінералів або шарм зістареної бруківки. Висока довговічність продукції забезпечується сукупністю використання сучасного обладнання Hess, високоякісних матеріалів та контролем на кожній ланці виробництва, що дозволяє гарантувати ефективний термін експлуатації понад 15 років.

Завдання компанії «Сіріус Строй» - постійне збільшення потужностей виробництва, розширення асортименту продукції та послуг для благоустрою територій, задоволення потреб найвибагливіших клієнтів.

Мета компанії «Сіріус Строй» - надати клієнту повний спектр послуг з благоустрою території, представити різні варіанти фігурних елементів мощення, декору та ландшафтного дизайну по формі, кольору та ціні.

 

Ласкаво просимо на сайт компанії «Сіріус Строй»

Шановні покупці, запрошуємо вас ознайомитися з нашою продукцією і прайс-листом. Тут ви знайдете широкий вибір продукції для благоустрою різного роду територій: парковок, паркових зон, прибудинкових територій, тротуарів, автомобільних доріг і під'їзду до будь-яких будівель.

В наш асортимент входять, зокрема, тротуарна плитка ТМ Авеню, елементи дизайну, дорожні елементи.

Ми працюємо з кращими виробниками України, завдяки чому можемо надати нашим клієнтам відмінну якість пропонованої продукції. Важливою нашою перевагою також є доступна ціна, що дозволяє мінімізувати витрати на будівельні вкладення. Ми надаємо можливість розміщення замовлень через інтернет, що дуже зручно і дозволяє зекономити дорогоцінний час.

Тротуарна плитка ТМ Авеню

Основним продуктом в реченні «Сіріус Строй» є тротуарна плитка ТМ Авеню. Її застосування дуже широке і універсальне, при невисокій вартості покупки. Продукт можна використовувати в садовій архітектурі, а також в якості матеріалу для алей і проїздів. Великий вибір форм і забарвлень дозволяє створювати надзвичайно ефектні візерунки.

Ми докладаємо всіх зусиль, щоб пропонувати нашим покупцям продукцію високої якості за вигідною ціною. Нам вдається виправдати очікування клієнтів завдяки хорошим контактам з виробниками і зразковому обслуговуванню. Ми завжди дотримуємося обумовлених термінів, виконуємо замовлення швидко і якісно.

Ми рекомендуємо вам звертатися в нашу компанію, і ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання. Надамо детальну інформацію про ціни, умови доставки і складових чинної пропозиції.

Наші принципи

По-перше — ретельний відбір пропонованої продукції

Використовувані матеріали при будівництві доріг, тротуарів і паркових зон визначають термін служби всього проекту, безпеку використання і комфорт людей. З іншого боку — це інвестиції на тривалий час. Тому дуже важливо знайти хорошого виробника, який пропонує якісний продукт. Саме таким і є ТМ Авеню з якою ми співпрацюємо. ТМ Авеню використовує сучасні технології, виробництво і обробку, що гарантує високу довговічність.

По-друге — співробітництво

У нашій компанії ми цінуємо професіоналізм, співпрацю, професійне обслуговування і пунктуальність. Ми взаємодіємо як з постачальниками, так і з клієнтами. Строго стежимо за якістю товару, що реалізуємо, тому так ретельно і ставимося до вибору постачальників. На заявки від клієнтів реагуємо оперативно — товар доставляється на місце будівельного проекту в найкоротші терміни.

Наша команда надає професійні консультації та допомогу у виборі продукції. Завжди враховуємо переваги споживача і його фінансові очікування.

По-третє — постійний розвиток і доступні ціни

Наша компанія орієнтована на постійний розвиток. Ми постійно в пошуках більш удосконаленої продукції з метою підвищення комфорту здійснення покупок, і повної довіри наших клієнтів. Є прямим офіційним дилером від ПБГ «Ковальська», яка виробляє тротуарну плитку, елементи декору і ландшафтного дизайну ТМ «Avenue».Тому надаємо доступні ціни для свого споживача.

Бруківка ТМ Авеню

Переваги співпраці з «Сіріус Строй»

  • Досвід — ми на ринку з 2015 року.
  • У нашому арсеналі більше 500 задоволених клієнтів і забудовників.
  • Відвантажили понад 100 тис. М2 тротуарної плитки. Наші філії в трьох містах України.
  • Можемо запропонувати клієнту будь-який асортимент продукції для зовнішнього облаштування будинку, парковок, під'їзних доріг та прибудинкової території.
  • Постійно розширюємо наш асортимент.
  • Продаємо і укладаємо тротуарну плитку з гарантією до 15 років.
  • Маємо всі сертифікати якості на продукцію.
  • Компетентні співробітники завжди готові надати професійну консультацію.
  • Термін служби нашого товару — 30 років.

«Сіріус Строй» — одна з небагатьох компаній на українському ринку що пропонує якісну і красиву тротуарну плитку. Запрошуємо вас до взаємовигідної співпраці, щоб поповнити ряди наших задоволених клієнтів.